Ośrodek kolonijno - wypoczynkowy "Alga"

Ośrodek kolonijno - wypoczynkowy "Alga"

ul. Gdańska 47a
82-110 Sztutowo


tel. +48 /55/... zobacz numer
tel. +48... zobacz numer
alga@mierze zobacz email

Ocena obiektu: 4.60 (głosów 10)
Byłam w tym roku na obozie z dzieciakami. Jedzenie bardzo dobre, możliwe dokładki, spersonalizowana dieta - jeżeli jest taka potrzeba- basen odkryty, bardzo czysty, leżaki, zjeżdżalnie. Wszystko jak należy. W restauracji miła obsługa, dania bardzo dobre. Polecam dorsza z soczewica-Mistrzostwo Świata. Pycha. Pokoje schludne, czyste. Codziennie sprzątane. Zdecydowanie polecam.
Patrząc na tyle negatywnych opinii jestem pozytywnie zaskoczona. Byliśmy z rodzina w tym miejscu pierwszy raz, na pewno nie będzie to ostatni. Jedzenie bardzo pyszne, a obsługa bardzo sympatyczna i zaradna, wszystko wychodzi w odpowiednim czasie. Polecam z całego serducha.
Byłam dwukrotnie na kolonii z dziećmi.Bardzo mili Właściciele rozumiejący potrzeby dzieci. Umiejący zaproponować dodatkowe rozrywki,dbający o bezpieczeństwo na swoim terenie, w tym szczególnie na basenie.Polecam!
Najlepsi kelner Kaziu zajefajny kelnerki miłe dobre jedzenie rowniez nie zapomniane chwile dzieki tym wyjezdzie poznałem kogs wyjatkowego
Byłam tam na zimowisku było super moje najlepsze kolonie pyszne jedzenie, super sala do dyskoteki, świetne pokoje było fajnie i polecam
Serdecznie podziękowania dla Szefa jak i dla wspaniałej Obsługi. Posiłki smaczne , Kelnerki Szalone , ale za to kelner jest Bardzo miły i sympatyczny.
Byłam tam na zimowisku Supeer pokoje i dobre jedzenie w tym roku też jade na kolonie mam nadzieje że znowu będzie tak fajnie
Byłam , spałam , jadłam - miło , czysto , obficie ,co ważne niedrogo. Obsługa przesympatyczna,szef także. Jeden maleńki minusik, mało żywej zieleni w środku , ale to rzecz gustu. Przeciętny Polak może czuć się tam bardzo dobrze, ponieważ nie będą go krępowały warunku super luksusu z którymi nie każdy sobie radzi . Brawo , tak dalej , bo tych przeciętnych jest o wiele więcej niż tych bogatych.
Bylo bardzo fajnie.
  • mierzeja.pl
  • krynicamorska.pl
  • nadmorzem.pl
  • tanionadmorze.pl